fbpx

ANIA I SZYMON | KAMERALNE WESELE RESTAURACJA JASNA

Pogoda tego dnia zdecydowanie bardziej przypominała listopad niż maj. Ale całe szczęście Ania i Szymon to pozytywni, uśmiechnięci ludzie, którym takie szczegóły jak przenikliwy wiatr i zacinający deszcz nie są w stanie zepsuć dnia ślubu. I tak też było – przez cały czas mieli doskonałe humory, co mam nadzieję widać na zdjęciach.

RESTAURACJA JASNA WROCŁAW

Kameralne przyjęcie odbyło się w restauracji Jasnej położonej w samym centrum Wrocławia, która jest świetnym wyborem dla tych osób, które nie chcą typowego wesela z tańcami, a zależy im na doskonałej kuchni i wysmakowanym wystroju.

KRÓTKA SESJA W DNIU ŚLUBU

Zwykle lubię robić krótkie, kilkunastominutowe sesje plenerowe w dniu ślubu. Tego dnia jednak pogoda skutecznie zniechęciła nas do wychodzenia na zewnątrz i sesję portretową zrobiliśmy wewnątrz budynku – na hotelowym korytarzu i w sali restauracyjnej.

DZIECI NA ŚLUBIE

Bardzo lubię, kiedy na ślubie i weselu pojawiają się dzieci. Potrafią ożywić nawet najbardziej sztywne przyjęcie, są źródłem wielu zabawnych i nieprzewidzianych sytuacji. Często, żeby odciążyć rodziców, państwo młodzi wynajmują animatorki, które organizują dzieciom zabawy. Uważam to za świetny pomysł. Tu jednak nie było to potrzebne – Ania i Szymon sami zadbali o rozrywkę dla najmłodszych – wspólnie z nimi rysowali i pompowali balony z helem.

Zobaczcie jak było!

Skoro dotarliście aż tutaj, to chyba spodobały Wam się moje zdjęcia. Jeżeli też chcielibyście mieć taki reportaż ślubny – koniecznie się ze mną skontaktujcie.

KOMENTARZE
TWÓJ KOMENTARZ

NAME
EMAIL
WEBSITE
COMMENT